ПРЕПАРАТИ

АКВА + алое вера

АКВА + алое вера

Поєднує у собі цілющі властивості розчину натрію хлориду, який зволожує слизову оболонку носової порожнини, розм'якшує скоринки в носі та сприяє їх легкому видаленню, полегшує носове дихання за рахунок зволоження слизової оболонки та розрідження слизу, та екстракту алое вера, що заспокоює подразнену слизову оболонку, сприяє відновленню її бар'єрних властивостей та прискорює процес одужання.

Склад: вода очищена, кислота борна, натрію хлорид (9 г/л), алое вера екстракт, ніпагін, ніпазол.

Рекомендації щодо застосування: призначений для щоденної гігієни та зволоження порожнини носа, сприяє відновленню бар'єрних властивостей слизової оболонки носа, запобігає застою слизу в носовій порожнині.

Спосіб застосування: по 1-2 вприскування у кожний носовий хід кілька разів на добу.

Рекомендований термін застосування: 2-4 тижні, в подальшому термін застосування узгоджується з лікарем. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Застереження при застосуванні: не застосовувати дітям, в період вагітності та лактації, при індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів продукту.

Форма випуску: спрей по 15 мл.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла та закритих джерел тепла, недоступному для дітей місці, при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності до застосування: 24 місяці від дати виготовлення.

 Висновок ДСЕЕ №05.03.02-04/5862 від 26.02.2016 р.

29,89 грн.

Также Вас может заинтересовать: