ПРЕПАРАТИ

АКВА + декспантенол та гіалуронат

АКВА + декспантенол та гіалуронат

Поєднує у собі цілющі властивості трьох потужних компонентів:

            - розчин натрію хлориду зволожує слизову оболонку носової порожнини, розм'якшує скоринки в носі та сприяє їх легкому видаленню, полегшує носове дихання за рахунок зволоження слизової оболонки та розрідження слизу;

            - декспантенол (провітамін В5) завдяки зволожуючим та пом’якшувальним властивостям сприяє регенерації та відновленню слизової оболонки носової порожнини;

            - натрію гіалуронат утворює захисну плівку на слизовій оболонці носової порожнини та попереджає її висихання.

 

Склад: вода очищена, декспантенол, кислота борна, сорбіт, натрію хлорид (9 г/л), ніпагін, натрію гіалуронат, ніпазол. 

Рекомендації щодо застосування: призначений для гігієни та зволоження порожнини носа, сприяє відновленню слизової оболонки порожнини носа та попереджає її висихання, запобігає застою слизу в носовій порожнині. 

Спосіб застосування: по 1-2 вприскування у кожний носовий хід кілька разів на добу.

Рекомендований термін застосування: 7-10 днів, в подальшому термін застосування узгоджується з лікарем. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. 

Застереження при застосуванні: не застосовувати дітям, в період вагітності та лактації, при індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів продукту.

Форма випуску: спрей по 15 мл.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла та закритих джерел тепла, недоступному для дітей місці, при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.  

Термін придатності до застосування: 24 місяці від дати виготовлення.

 

Висновок ДСЕЕ №05.03.02-04/5862 від 26.02.2016 р.

30,84 грн.

Также Вас может заинтересовать: