ПРЕПАРАТИ

Алко-Верт

Алко-Верт

Склад 1 капсули: кислота бурштинова – 0,05 г; аргініну глутамат – 0,25 г; гліцин – 0,025 г; полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний – 0,025 г; вітамін С – 0,025 г.

Поживна цінність на 100 г: білків – 0 г, жирів – 0 г, вуглеводів – 5,12 г.

Калорійність 31,5 ккал/100 г.

Джерело аргініну, гліцину, бурштинової кислоти. Має детоксикаційні властивості.

Вживати: дорослим по 2 капсули 2 рази на добу.

Курс вживання: протягом 20 діб.

Рекомендований термін споживання: визначають індивідуально в залежності від ступеню важкості алкогольного отруєння. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: вагітність та період лактаціі, діти, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Форма випуску: 8 капсул в блістері (8х1), в упаковці.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності: 24 місяці.

39,60 грн.

Це цікаво знати!

Наше життя наповнене яскравими подіями - народження дитини, весілля кращого друга, довгоочікувана відпустка, корпоративи на роботі, сімейні свята, які ми згодом із задоволенням згадуємо! І ми абсолютно не хочемо, щоб такі неприємні відчуття як сильне почуття спраги, сухість у роті, набряки, головний біль, тремтіння в тілі, нудота, блювота, апатія, неможливість зосередитися, депресивний стан затьмарювали наші спогади на наступний день. Як же попередити і позбавити себе від появи даних симптомів?

Першою найбільш дієвою допомогою у такій ситуації буде застосування речовин, які безпосередньо борються з основними «винуватцями» поганого самопочуття - токсинами, які утворюються при розпаді етанолу в організмі. Застосування даних речовин буде набагато ефективніше, якщо приймати їх не тільки після, але і напередодні приємного застілля. Тут на допомогу прийде АЛКО-ВЕРТ, що є джерелом аргініну, гліцину і бурштинової кислоти і має детоксикуючі властивості.

Бурштинова кислота захищає організм від токсичного отруєння, в тому числі алкогольного, вона здатна швидко боротися з похмільним синдромом. Як відомо, випитий алкоголь в печінці перетворюється на отруйну речовину - ацетальдегід. Прийом бурштинової кислоти активує детоксикацію, прискорюючи процес перетворення ацетальдегіду в менш шкідливі речовини, що в цілому покращує самопочуття. Бурштинова кислота, маючи властивості антидепресанту, допомагає впоратися з роздратуванням, страхами і негативними емоціями, а також активізує енергетичний обмін в тканинах, має імуномодулюючу дію, підвищує активність клітинного дихання.

Гліцин– це замінима амінокислота, яка здатна синтезуватися в організмі людини, однак при неповноцінному харчуванні її синтез недостатній. Гліцин, пов'язуючи токсичні речовини, утворює нетоксичні сполуки. Ще одна позитивна дія гліцину полягає в його здатності послаблювати потяг до алкоголю, зменшувати тривожно-депресивні розлади, підвищувати стійкість до стресів, а також покращувати метаболічні процеси в тканинах мозку.

Аргініну глутамат при алкогольної інтоксикації стимулює утилізацію алкоголю в печінці та попереджує пригнічення необхідного для цього ферменту - алкогольдегідрогенази, а також прискорює виведення токсичних продуктів метаболізму етанолу в результаті збільшення утворення та окислення бурштинової кислоти, знижує пригнічуючий вплив алкоголю на центральну нервову систему, проявляє гепатопротекторний і витверезуючий ефекти.

Полівінілпіролідон низькомолекулярний медичний (більш відомий під назвою «гемодез») є одним з найбільш сильних антидотів. Механізм дії обумовлений здатністю зв'язувати токсини, що циркулюють у крові, і швидко виводити їх з організму.

Вітамін С, будучи потужним антиоксидантом, впливає на синтез ряду гормонів, у тому числі антистресових, регулює процеси кровотворення і нормалізує проникність капілярів, виводить токсини, регулює обмін речовин.

Глюкоза– це один з ключових продуктів обміну речовин, що забезпечує живі клітини енергією. Однією з причин виникнення похмілля є гіпоглікемія (зниження вмісту глюкози в крові), тому відновлення рівня глюкози сприяє усуненню таких симптомів похмілля, як втома, слабкість, головний біль, зниження концентрації та уваги.

АЛКО-ВЕРТ – похмілля не буде!

Висновок ДСЕЕ МОЗ України № 05.03.02-04/6735 от 12.02.2013 р.

Добавка дієтична.