ПРЕПАРАТИ

Черрі-Верт

Черрі-Верт

Склад 1 капсули: сік плодів вишні висушений– 0,1 г; екстракт плодів вишні сухий – 0,05 г; ресвератрол – 0,1 г; лактоза, магнію стеарат – до 0,3 г.

Сприяє нормалізації ліпідного обміну та зменшенню вмісту холестерину в крові. Має антиоксидантні властивості.

Вживати: дорослим та дітям старше 12 років по 1-2 капсули 2 рази на добу.

Рекомендований термін споживання: 3-4 тижні, при необхідності курс можна повторити. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання:вагітність та період лактації, діти віком до 12 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Форма выпуску: 30 капсул у блістері (10х3), в упаковці.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності: 24 місяці

84.36 грн.

Це цікаво знати!

Однією з найважливіших причин виникнення атеросклерозу та інших захворювань серцево-судинної системи є нераціональне харчування. Тому ризик розвитку атеросклерозу можна максимально знизити шляхом збагачення раціону біологічно активними речовинами, що перешкоджають формуванню атерогенних факторів. До таких речовин відносяться антиоксиданти - природні сполуки, присутні в їжі у вигляді вітамінів, мінералів та інших речовин. Антиоксиданти допомагають запобігти захворюванням, борючись з вільними радикалами, які постійно утворюються в організмі людини під впливом низки чинників, серед яких погана екологія, стреси, сонячна радіація і куріння. Вільні радикали - це молекули з неспареним електроном, в нормі присутні в організмі в обмеженій кількості. Однак часто під впливом несприятливих факторів число вільних радикалів зростає понад міру, і тоді вони знаходять здатність руйнувати молекули, клітини, ДНК, викликаючи клітинні мутації. Постраждалі молекули прагнуть відняти електрон у інших "повноцінних" молекул, внаслідок чого розвивається руйнівна ланцюгова реакція, яка є причиною багатьох небезпечних захворювань, серед яких атеросклероз, інфаркт, інсульт, ішемічна хвороба серця. Антиоксиданти пригнічують окислювальний процес, нейтралізуючи вільні радикали. При цьому самі антиоксиданти теж стають вільними радикалами, але дуже слабкими, і шкоди організму вони не несуть. У зв'язку з цим абсолютно необхідно використовувати засоби антиоксидантного захисту.

До складу ЧЕРРІ-ВЕРТА входять сік плодів вишні висушений, екстракт плодів вишні сухий і ресвератрол, які володіють антиоксидантними властивостями, сприяють нормалізації ліпідного обміну і зменшенню вмісту холестерину в крові.

Вишня звичайнає джерелом потужних природних антиоксидантів, які захищають організм від ризику виникнення серцево-судинних захворювань. Вона містить органічні кислоти, вітамін С, вітаміни групи В, а також мінеральні речовини - калій, магній, фтор, мідь і залізо. Вишня зміцнює стінки судин, сприяє зниженню артеріального тиску, поліпшує обмінні процеси в організмі, підвищує імунітет. Високий вміст фолієвої кислоти і заліза дозволяє рекомендувати її при анемії. Крім цього, фолієва кислота разом з вітамінами групи В попереджає розвиток гіпертонії та атеросклерозу. Регулярне вживання вишні знижує ризик виникнення діабету і онкологічних захворювань, зберігає пам'ять і попереджає раннє старіння організму. Великий вміст в плодах вишні кумаринів сприяє підтримці здоров'я серця і загального тонусу організму, а також нормалізації згортання крові і попередження утворення тромбів.

Ресвератрол це захисне фенольне з'єднання (фітоалексин), присутнє в шкірці і кісточках червоного винограду, яке синтезується рослиною з метою захисту від екстремальних температур, ультрафіолетових променів і викликаних ними окисних реакцій, а також грибкової інфекції. Ресвератрол є рослинним антиоксидантом, активність якого значно перевершує дію вітаміну Е - найпоширенішого натурального антиоксиданту. Крім того, ресвератрол зменшує вираження алергічних і запальних реакцій, нормалізує обмін ліпідів в печінці, покращує функціональний стан судин: зміцнює судинну стінку, зменшує проникність капілярів, розширює судини, покращує транспорт кисню до тканин, знижує ризик тромбоутворення, надає протиалергічну та імуномодулюючу дію. Доведено, що вживання ресвератрола з червоного винограду істотно знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань і сприяє довголіттю.

ЧЕРРІ-ВЕРТ—джерело природних антиоксидантів!

Висновок держ. сан.-епід. експертизи МОЗ України № 05.03.02-04/109085 от 10.11.2011 г. Добавка дієтична

Также Вас может заинтересовать: