ПРЕПАРАТИ

Дентасепт

Дентасепт

Склад: вода очищена, пропіленгліколь, гліцерин, ксилітол, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія, хлоргексидину біглюконат, цетилпіридину хлорид, натрію сахарін, калію ацесульфам, неогесперідину дигідрохалкон, ароматизатор, барвник Е-133.
Рекомендації щодо застосування: догляд за ротовою порожниною. Сприяє попередженню чутливості та запалення ясен. Може застосовуватись перед проведенням стоматологічного лікування та в період реабілітації з метою обмеження кількості бактерій, та в ситуаціях, коли не рекомендується використання спиртовмісних ополіскувачів. Може застосовуватись у випадках, коли інші види гігієни порожнини рота не є можливими за рахунок болісності ясен або чутливості зубів.
Спосіб застосування: по 15 мл на одне полоскання, полоскати ротову порожнину двічі на день, зранку та ввечері після чищення зубів. Можна розвести засіб з водою у пропорції 1:1, 2:1 (вода : препарат) та застосовувати за допомогою іригатора. НЕ КОВТАТИ. Не ополіскувати ротову порожнину водою безпосередньо після полоскання. Не рекомендується вживати їжу або напої протягом 30 хвилин після полоскання.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря / дантиста.

Застереження при застосуванні: діти, вагітність та період лактації, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.
Рекомендований термін застосування: за необхідності.

Форма випуску: флакон 100 мл, в упаковці.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 0ºС до 25ºС та відносній вологості повітря не більше 75%.

Висновок ДСЕЕ № 05.03.02-04/13562 від 01.04.2015 р.

42,71 грн.