ПРЕПАРАТИ

Фітосластин з екстрактом стевії

Фітосластин з екстрактом стевії

Склад 1 таблетки 0,05 г: стевіозид (екстракт трави стевії, Е 960) – 0,025 г; кислота лимонна, кальцію стеарат, натрію гідрокарбонат, лактоза 70.

Поживна цінність на 100 г: білків – 0 г; жирів – 0 г; вуглеводів – 3,84 г;

Калорійність: 14,39 ккал/100 г.

Може бути рекомендований в раціон харчування для хворих на цукровий діабет як природний рослинний підсолоджувач, замінник цукру.

Спосіб вживання: дорослим і дітям старше 12 років додавати до чаю, кави або інших напоїв чи страв по 1-2 таблетки 2-3 рази на добу. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Рекомендований термін застосування: не обмежений, визначається індивідуально.

Застереження при застосуванні: вагітність та період лактації, діти віком до 12 років, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності 24 місяці.

57,47 грн.

Це цікаво знати!

Минуло понад сто років з моменту відкриття світові відомим швейцарським біологом Мойсес Сантьяго Бертоні солодкої рослини, яка згодом отримала назву Stevia Rebaudiana Bertoni. До того, як цю солодку траву знайшли європейці, стевія використовувалася століттями індіанцями з території сучасного Парагваю та Бразилії в якості лікарської рослини. Сьогодні відомо більше 80 видів стевії, але з них тільки Stevia Rebaudiana Bertoni має природну солодкість, яка є її відмінною рисою. Стевія - це маленька смарагдова рослина, яка вразила вчених усього світу своїми могутніми цілющими властивостями. Наприклад, в Японії після ядерної катастрофи виникла загроза виродження нації. У результаті ретельного вивчення, стевія з усіх лікарських рослин, які ростуть на Землі, була визнана кращим біокоректором і введена окремим параграфом в програму порятунку японської нації. З тих пір продукти із стевії в Японії стали дуже популярні. На сьогодні японська нація споживає до 90% всієї вирощуваної в світі стевії і має найвищу тривалість життя на Землі - близько 90 років.

У середині XX століття із стевії були виділені активні інгредієнти - глікозиди (стевіозид та ін.). Вони виявилися зовсім нешкідливими для людини і практично не містять калорій, хоча володіють винятковою властивістю - в 300 разів солодше звичайного цукру. Стевія також містить пектини, полісахариди, вітаміни С, А, Е, мікроелементи (калій, магній, цинк, селен, залізо, кальцій, натрій), антиоксиданти, ефірні олії та інші. Екстракт стевії є природним підсолоджувачем невуглеводної природи, що володіє профілактичними і оздоровчими властивостями і рекомендується до використання в якості замінника цукру.

Відомо, що одним з найбільш ефективних способів продовження життя і профілактики більшості захворювань є калорійно-обмежене харчування, здатне відсунути терміни настання вікових патологій, серед яких порушення функції серця, атеросклероз, діабет, ниркові захворювання. Екстракт стевії, як замінник цукру, здатний істотно знизити калорійність нашого харчування. Ведучий дієтолог Росії М. І. Балаболкин у статті «Стевія - біологічно активна добавка, а не тільки підсолоджувач» пише: «Поява на вітчизняному ринку стевії призведе до підвищення рівня здоров'я населення, зниження частоти ожиріння та цукрового діабету, які самі по собі є причиною розвитку багатьох захворювань. Стевіозид має явні переваги перед усіма існуючими цукрозамінниками». IX Всесвітній симпозіум з проблем цукрового діабету і довголіття, що проходив у Китаї в 1990 році, підтвердив, що стевія - одна з найбільш цінних рослин, що сприяють підвищенню рівня біоенергетичних можливостей людини, що дозволяє вести активний спосіб життя до глибокої старості, за що вона була відзначена золотим призом.

ФІТОСЛАСТИН містить у своєму складі стевіозид (екстракт трави стевії) і може бути рекомендований до раціону харчування для хворих на цукровий діабет як природний рослинний підсолоджувач, замінник цукру. ФІТОСЛАСТИН низькокалорійний і дуже схожий за смаком на цукор.

Замінити цукор підсолоджувачем на основі стевіозида особливо рекомендується при цукровому діабеті 1 і 2 типу та схильності до нього (підсолоджувач допомагає підтримувати рівень глюкози в крові на більш низькому рівні), при надмірній масі тіла і бажанні знизити свою вагу, гіпертонії, високому рівні холестерину в крові і атеросклерозі, порушенні обміну речовин, хворобах печінки, нирок, підшлункової та щитовидної залоз, схильності до алергії, гастриту і виразкової хвороби шлунка (екстракт стевії у поєднанні з нестероїдними протизапальними препаратами знижує їх шкідливу дію на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту), дисбактеріозі, при патології суглобів (артриті і остеоартрозі, при яких також рекомендовано обмеження цукру). Стевія є природним консервантом, має антимікробну і протигрибкову дію, сприяє виведенню продуктів обміну, шлаків, солей важких металів з організму, надає тонізуючу дію, відновлює сили людини після нервового й фізичного виснаження, уповільнює процес старіння, стимулює імунітет.

ФІТОСЛАСТИН – це найкращий природний замінник цукру!

Висновок держ. сен.-епід. експертизи МОЗ України № 05.03.02-04/26641 від 02.04.2012 р.

Харчова добавка.