ПРЕПАРАТИ

Граппо-Верт

Граппо-Верт

Склад капсули: екстракт шкірки винограду – 0,05 г; екстракт кісточок винограду – 0,1 г; ресвератрол – 0,1 г; лактоза, магнію стеарат – до 0,3 г.

Дієтична добавка до раціону харчування – джерело антиоксидантів (ресвератрол, кверцетин), вітамінів (вітамін С, вітаміни групи В, фолієва кислота), мінеральних речовин (мідь, залізо), флавоноїдів (рутин); для підвищення захисних сил організму та уповільнення процесів передчасного старіння.

Вживати: дорослим та дітям старше 12 років по 1-2 капсули 2 рази на добу.

Рекомендований термін споживання: 3-4 тижні, при необхідності курс можна повторити. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: вагітність та період лактації, діти віком до 12 років, ожиріння, цукровий діабет, виразкова хвороба шлунку у стадії загострення, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Форма выпуску:24 капсули у блістері (8х3), в упаковці.

Зберігання:в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності: 24 місяці

77.50 грн.

Це цікаво знати!

Медики вже давно звернули увагу на те, що французи хворіють на серцево-судинні захворювання в кілька разів менше в порівнянні з іншими націями. Рівень смертності від коронарної хвороби серця у Франції нижчий, ніж в інших індустріально розвинених країнах, для яких характерні ті ж чинники ризику, що і для жителів Франції. Цей феномен був названий «французьким парадоксом». Вчені з'ясували, що причина криється в часто уживаному французами червоному сухому вині. Саме в ньому було виявлено велику кількість антиоксидантів, які пригнічують утворення вільних радикалів (нестабільних молекул кисню та ін.), що ушкоджують клітинну структуру і надають руйнівну дію на організм. Зовсім недавно у вині було відкрито фенольне з'єднання, присутнє в шкірці і кісточках червоного винограду — ресвератрол, який синтезується рослиною з метою захисту від екстремальних температур, ультрафіолетових променів і викликаних ними окисних реакцій, а також грибкової інфекції. Таким чином, ресвератрол — це потужний рослинний антиоксидант.

Весь спектр корисних властивостей винограду міститься в препараті ГРАППО-ВЕРТ, до складу якого входять екстракти шкірки і кісточок винограду, а також ресвератрол.ГРАППО-ВЕРТ – це джерело антиоксидантів (ресвератрол, кверцетин), вітамінів (вітамін С, вітаміни групи В, фолієва кислота), мінеральних речовин (мідь, залізо) і флавоноїдів (рутин). ГРАППО-ВЕРТ застосовується для підвищення захисних сил організму і уповільнення процесів передчасного старіння.

Екстракти шкірки і кісточок винограду містять рекордно велику кількість проантоцианідів, зокрема ресвератрол, — рослинних фенольних сполук, які захищають клітини від дії вільних радикалів, а також вітаміни А, Е, С, групи В, мінерали, біофлавоноїди, фітонциди, дубильні речовини, поліненасичені жирні кислоти і фітоестрогени. Завдяки перерахованим біологічно активним сполукам, екстракти шкірки і кісточок винограду надають загальнозміцнюючу, імуностимулюючу та протизапальну дію; істотно знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань, мають антиагрегантну активність, сприяють поліпшенню мікроциркуляції, зміцнюють стінки судин і підвищують їх еластичність; сприяють нормалізації вуглеводного та ліпідного обміну ; поліпшують діяльність нервової та ендокринної систем; сприяють активізації репродуктивної функції, нормалізують баланс естрогенів і зменшують ризик остеопорозу, що дозволяє призначати його жінкам у період менопаузи; сприяють виведенню шлаків і токсинів з організму; надають гепатопротекторну дію; благотворно впливають на шкіру, стимулюють синтез колагену ; сприяють омолодженню організму на клітинному рівні і перешкоджають старінню.

Ресвератрол є природним фітоалексином, антиоксидантна активність якого значно перевершує дію вітаміну Е — найпоширенішого натурального антиоксиданту. Крім того, ресвератрол зменшує вираженість алергічних і запальних реакцій, нормалізує обмін ліпідів в печінці, покращує функціональний стан судин: зміцнює судинну стінку, зменшує проникність капілярів, розширює судини, покращує транспорт кисню до тканин, знижує ризик тромбоутворення, надає протиалергічну та імуномодулюючу дію. Доведено, що вживання ресвератрола з червоного винограду істотно знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань і сприяє довголіттю.

ГРАППО-ВЕРТ — секрет Вашої молодості!

Висновок держ. сан.-епід. експертизи МОЗ України № 05.03.02-04/109085 від 10.11.2011 р. Не є лікарським засобом.

Также Вас может заинтересовать: