ПРЕПАРАТИ

Імунозахист

Імунозахист

Склад : сухий екстракт коренів ехінацеї блідої – 0,1 г, лактоза – 0,184 г, кислота аскорбінова – 0,01 г, магнію стеарат, аеросил – до маси вмісту капсули 0,3 г.

Рекомендації щодо застосування: дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована як загальнозміцнюючий засіб. Сприяє підвищенню імунітету та захисних сил організму.

Спосіб вживання: дорослим та дітям старше 12 років по 1-2 капсули 2-3 рази на день під час їжі.

Рекомендований термін вживання: 7-10 діб, після чого робиться перерва 2 тижні та за необхідністю призначається повторний курс. Перед вживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: діти віком до 12 років, вагітність та період лактації, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту, прогресуючі форми туберкульозу, лейкозу, колагенозу, розсіяного склерозу, ВІЛ, аутоімунні захворювання.

Форма выпуска: 60 капсул по 0,3 г (кількісний вміст діючої речовини - 0,1 г) у банці полімерній, в упаковці.

Зберігання: у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Строк придатності: 24 місяця.

Висновок держ. сан.-епід. експертизи МОЗ України № 05.03.02-04/91878 від 10.10.2013 р.

39.38 грн.

Це цікаво знати!

Підтримати імунітет - зберегти здоров'я!

Ехінацея - одна з найкрасивіших рослин, що прийшли до нас з північноамериканського континенту. Індіанці Північної Америки здавна використовували ехінацею в народній медицині. Її коріння вважалися кращим засобом при укусах отруйних змій, зараженні крові, інфекційних хворобах, ранах, виразках, пухлинах, як знеболюючий і протизапальний засіб, для підвищення захисних сил організму, а також в якості стимулятора, коли мав бути тривалий перехід і необхідно було йти дні і ночі безперервно. Ехінацея перетнула океан і з'явилася в Європі понад 300 років тому. У ХХ столітті вчені підтвердили цілющу дію препаратів ехінацеї, з тих пір ехінацею вирощують не тільки як декоративну, але і лікарську рослину. Препарати з різних видів ехінацеї є потужними біостимуляторами, зміцнюючими імунну систему.

Цілюща дія ехінацеї обумовлена наявністю ряду біологічно активних речовин:

  • гідроксикоричні кислоти (кафтарова, кавова, хлорогенова, цикорієва та ін), їх глікозиди (ехінакозід, вербаскозід, цинарин) - мають імуномодулюючу, гепатопротекторну, антиоксидантну, антимікробну, противірусну, протигрибкову та інши види дії;
  • поліфеноли - ущільнюють клітинні мембрани і знижують їх проникність, що дуже важливо при інфекційних та вірусних захворюваннях, які, як правило, супроводжуються підвищеною проникністю і крихкістю капілярів.
  • вуглеводи (інулін та ін. фруктани) - взаємодіють з рецепторами білих кров'яних тілець, в результаті підвищується синтез інтерферону, стимулюють вироблення інтерлейкінів (фактор некрозу пухлин), мають противірусну активність, антимікробну та протигрибкову, активні щодо Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes, Escherichia coli , Candida albicans. Інулін сприяє відновленню слизових оболонок, регулює баланс здорової мікрофлори травної, дихальної та сечовидільної систем;
  • бетаїн - сприяє нормалізації метаболічних процесів в організмі людини і має гепатопротекторну активність;
  • макро-і мікроелементи (K, Ca, Na, P, Mg, Fe та ін) - відомо, що дані мінеральні речовини необхідні організму людини для нормальної життєдіяльності. Життя, функції і структура кожної клітини залежать від впливу цих хімічних елементів;
  • білки, незамінні амінокислоти - амінокислоти беруть участь у процесах нервової, судинної та інших видах регуляції різних функцій організму. Особливе значення мають незамінні амінокислоти, які не синтезуються в організмі людини і надходять до нього з їжею або у вигляді дієтичних добавок.

Сучасний натуральний препарат на основі сухого екстракту коренів ехінацеї - це прекрасний стимулятор імунної системи.

Рекомендується для:

  • підвищення опірності організму до інфекційних та вірусних захворювань, активізації імунної системи (пригнічує вірус грипу, герпесу, кишкової палички, стоматитів, стафілокока і стрептокока);
  • прискорення процесу загоєння ран (надає протизапальну, протимікробну, ранозагоювальну дію);
  • профілактики простудних захворювань і грипу в осінньо-зимовий період, для підвищення неспецифічного імунітету при повторюваних застудах і для попередження імунодефіциту при тривалій терапії антибіотиками; зменшення кількості, скорочення тривалості та пом'якшення перебігу простудних захворювань.

Сильний імунітет - запорука активного довголіття! Зміцнюйте його!

Препарати ехінацеї здатні на 20-40% збільшувати ефективність будь-яких традиційних методів лікування.

Слід пам'ятати! Препарати ехінацеї не слід приймати без перерви більше 4-х тижнів.

Также Вас может заинтересовать: