ПРЕПАРАТИ

Імуно-тонус

Імуно-тонус

Склад 1 капсули: L-аргініну моногідрат – 0,15 г; селен – 15 мкг; пантогематоген – 0,02 г; сухий екстракт листя чаю китайського – 0,15 г; сухий екстракт кореневищ діоскореї ніпонської – 0,10 г; лактоза, кальцію стеарат – до маси вмісту капсули 0,5 г.

Сприяє загальному зміцненню організму чоловіків, покращенню психоемоційного стану, підвищенню імунітету.

Вживати: дорослим по1 капсулі 2 рази на добу.

Рекомендований термін споживання: 4 тижні, при необхідності курс можна повторити. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: діти, герпетична інфекція у фазі загострення, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Форма випуску: 24 капсули у блістері (8х3), в упаковці.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності: 24 місяці

162 грн.

Це цікаво знати!

Поняття «здоров'я» включає в себе не тільки відсутність захворювань, але і стан душевного і фізичного благополуччя. У молодості ми відчуваємо себе невразливими, однак, з віком починаємо помічати зміни: збільшується шар підшкірного жиру і зменшується об'єм м'язів, зростає рівень холестерину, посилюється стомлюваність, погіршується пам'ять. Повноцінне харчування і регулярні тренування допомагають зберегти хорошу фізичну форму, чому також сприяє і прийом певних біологічно активних речовин, що запобігають зниженню витривалості і працездатності, сприяють підтримці потенції і імунітету.

ІМУНО-ТОНУС з L-аргініном для чоловіків містить корисні речовини: L-аргініну моногідрат, селен, пантогематоген, сухий екстракт листя чаю китайського і сухий екстракт кореневищ діоскореї ніпонської, які сприяють загальному зміцненню організму чоловіків, поліпшенню психоемоційного стану і підвищенню імунітету.

L-аргініну моногідрат– це умовно незамінна амінокислота, так як у віці після 35 років її синтез в організмі значно знижується. Крім того, в певних умовах, наприклад, при регулярних тренуваннях, стресі, синдромі хронічної втоми, людина може відчувати дефіцит цієї кислоти, тому додатковий прийом L-аргініну в такому випадку стає дуже важливим. L-аргінін є донором і природним переносником азоту, активує синтез оксиду азоту – ключовоїї сполуки, що регулює тонус судин, від якого у свою чергу залежить діастолічний тиск. У зв'язку з цим дефіцит аргініну веде до зростання тиску. L-аргінін надає позитивний вплив на серцево-судинну систему, його називають «найпотужнішою амінокислотою кардіології», так як він знижує рівень холестерину більш ефективно, ніж будь-яка інша амінокислота. Крім того, у людей з високим рівнем холестерину в крові L-аргінін сприяє здоровій коронарної мікроциркуляції, тим самим перешкоджаючи утворенню згустків крові, які можуть викликати інфаркти та інсульти. L-аргінін сприяє збільшенню м'язової і зменшенню жирової тканини, стимулює вироблення гормону росту (соматотропіну). Як виявилося, це з'єднання бере участь у всіх обмінних процесах організму, без нього неможливе нормальне функціонування нервової та імунної систем, вироблення гормонів і ферментів. L-аргінін робить людину більш витривалою і активною, сприяє відновленню м'язів після тренувань, загоєнню травм, виведенню шлаків, благотворно впливає на статеву функцію у чоловіків.

Селен називають мікроелементом довголіття, він є найважливішим елементом антиоксидантного захисту організму, а також стимулятором імунітету. За участю селену утворюється до 80% енергії (аденозінтріфосфата) у людини. Він сприяє відновленню сил, підвищенню фізичної активності, припливу бадьорості, запобіганню розвитку серцево-судинних і онкологічних захворювань, нормалізує активність гормонів щитовидної залози, покращує стан шкіри, волосся, нігтів. Селен необхідний для чоловічого здоров'я, оскільки бере участь у біосинтезі головного чоловічого гормону тестостерону, підтримує нормальну роботу статевих органів. При дефіциті селену зростає ризик чоловічого безпліддя. Завдяки селену з організму посилено виводяться важкі метали.

Пантогематоген представляет собой продукцию пантового мараловодства Горного Алтая. Он обладает мощным адаптогенным и тонизирующим действием, помогает устранить хроническую усталость, депрессивные и астенические состояния, улучшает память, повышает умственную и физическую работоспособность, улучшает результат спортивных тренировок, снижает проявления соревновательного стресса, уменьшает последствия повреждения мышц, костей и суставов, вызванных физическими перегрузками, активизирует рост и развитие мышц (пантогематоген не является допинговым средством). Многообразие макро- и микроэлементов, содержащихся в пантогематогене, оказывает положительное действие на сердечно-сосудистую систему и гормональную активность человека. Концентрация половых гормонов в пантогематогене сохранена на достаточно высоком уровне, что определяет его высокую эффективность при всех формах расстройств половой функции.

Чай китайський сприяє здоров'ю та довголіттю. Науково доведені здатності чаю зміцнювати імунітет, знімати спазми судин головного мозку, нормалізувати роботу серця, покращувати сон, зменшувати відчуття втоми, зміцнювати нервову систему, рятувати від депресії, підвищувати сексуальну енергію і боротися із зайвою вагою.

Діоскорея ніпонська містить особливі стероїдоподібні речовини - сапоніни. Екстракт кореневищ діоскореї здавна застосовується як тонізуючий і загальнозміцнюючий засіб з метою профілактики захворювань центральної нервової системи, для підвищення працездатності та опірності організму при стресах, неврозах, безсонні, а також при імпотенції і простатиті. Діоскорея сприяє поліпшенню мозкового та серцевого кровообігу, зниженню рівня холестерину в крові, регуляції роботи статевих залоз.

ІМУНО-ТОНУС допоможе зберегти гарну фізичну форму!

Висновок держ. сан.-епід. експертизи МОЗ України № 05.03.02-04/109082 від 10.11.2011 р.

Добавка дієтична.

Также Вас может заинтересовать:

Записей не найдено.