ПРЕПАРАТИ

Лаксолін

Лаксолін

Склад капсули: сухий екстракт кори крушини ламкої – 0,10 г; сухий екстракт сланів ламінарії – 0,10 г; сухий екстракт квіток бузини чорної – 0,10 г; сухий екстракт плодів анісу звичайного – 0,10 г; лактоза, кальцію стеарат – до маси вмісту капсули 0,5 г.

Дієтична добавка до раціону харчування – сприяє покращенню моторної функції кишечнику та функціонального стану шлунково-кишкового тракту. Має м’яку послаблюючу дію.

Вживати: дорослим і дітям старше 12 років по 1-2 капсули на ніч. Послаблюючий ефект проявляється через 8-10 годин. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

Рекомендований термін застосування: 1-2 тижні, при необхідності курс можна повторити. При тривалому застосуванні (більше 2-3 тижнів) можливе звикання.

Протипоказання: вагітність та період лактації, діти віком до 12 років, хворі з ідіосинкразією до йоду, індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

Форма випуску: 30 капсул в банці полімерній, в упаковці.

Зберігання: в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 0°С до 25°С та відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності: 24 місяці.

44.11 грн.

Це цікаво знати!

Запор - це порушення дефекації, через що спорожнення кишечника відбувається з утрудненням або не систематично. Він може виникати у здорової людини епізодично при певних умовах, наприклад, під час тривалої поїздки, при зміні звичної обстановки, зміні життєвого ритму; в цьому випадку запор триває недовго і проходить, як правило, без лікування. У ряді випадків запор - це самостійне захворювання. Для більшості людей запор означає хронічну затримку спорожнювання кишечника більш ніж на 48 годин. Придушення позивів може бути обумовлено, наприклад, страхом больових відчуттів при геморої або тріщинах заднього проходу. Часто запор є одним із симптомів будь-яких патологій в організмі: гастриту, спастичного або атонічного коліту, холециститу та інших. Виникненню запору також сприяють похибки у харчуванні, малорухливий спосіб життя, ослаблення мускулатури передньої черевної стінки.

Запор нерідко супроводжується загальною слабкістю, нездужанням, головним болем, дратівливістю, безсонням, зниженням апетиту, болем у животі. Деякі вчені вважають, що запори прискорюють процес старіння організму.

Лаксоклін містить сухі екстракти крушини, ламінарії, бузини і анісу, які мають ряд фармакологічних властивостей, що усувають причини і симптоми даних проявів.

Кора крушини ламкої містить антраглікозіди, франгуларозід, глюкофрангулін і франгулін, які є основними діючими речовинами, а також вільні емодіни, смолисті, крохмалисті і пектинові речовини. Місцево-подразнююча дія кори крушини проявляється в посиленні перистальтичних рухів товстої кишки. Під впливом екстракту крушини сповільнюється всмоктування рідини слизовою оболонкою товстої кишки, що тягне за собою розрідження калових мас і збільшення їх обсягу. Проносний ефект крушини звичайно відзначається через 8-12 годин після її прийому.

Слани ламінарії містять комплекс біологічно активних сполук: полісахариди, вітаміни К, РР, D, групи В, фолієву кислоту, макро- і мікроелементи, серед яких солі натрію, калію, кальцію, йодисті з'єднання. Основними діючими речовинами ламінарії у формуванні проносного ефекту є манніт, альгінова кислота та її солі. Проносна дія пов'язана зі здатністю сильно набухати і, збільшуючись в обсязі, викликати подразнення рецепторів слизової оболонки кишечника, що посилює перистальтику. Обволікаюча дія альгінової кислоти сприяє затриманню всмоктування води в кишечнику, що призводить до нормалізації стільця. Сприятливе поєднання клітковини і мінеральних солей в морській капусті не тільки сприяє ліквідації запорів, а й на тривалий час регулює порушену функцію органів травлення.

Квітки бузини чорної містять сапоніни, дубильні, пектинові та гіркі речовини, ефірну олію, холін, фітостерин, цукор, органічні кислоти, глікозиди, слизу. Екстракт бузини має виражені проносні, антимікробні і протизапальні властивості, що перешкоджає не тільки формуванню запорів, але і є прекрасним засобом для профілактики запальних захворювань кишечника.

Плоди анісу звичайного містять жирне масло, ефірну олію, до складу якої входять анетол, анісовий альдегід, ацетальдегід, анісовий кетон, анісовий спирт і анісова кислота. Екстракт анісу має протизапальну і спазмолітичну дію, його широко застосовують при шлунково-кишкових захворюваннях, що супроводжуються порушенням травлення, спазмами шлунка і кишечника, погіршенням шлункової, печінкової і панкреатичної секреції. В результаті застосування анісу у хворих поліпшується травлення, нормалізується секреторна і моторна функції шлунка та кишечнику, зникає метеоризм.

ЛАКСОКЛІН - м'яка проносна дія лікарських трав.

Висновок держ. сан.-епід. експертизи МОЗ України № 05.03.02-04/96803 від 03.10.2011 р. Не є лікарським засобом.

Также Вас может заинтересовать: