Статті

 • Роль провизора и врача в профилактической медицине

  Презентація "РОЛЬ ПРОВІЗОРА І ЛІКАРЯ В ПРОФІЛАКТИЧНІЙ МЕДИЦИНІ" доктор медичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, завідувача кафедри клінічної фармакології з фармацевтичною опікою І.А. Зупанця.

 • Сучасні методи аналізу в контролі якості БАД

  Тестування продукції, здійснюється в ОКЯ ТОВ «Дослідного заводу «ГНЦЛС», що має 4 лабораторії: лабораторія фізико-хімічних методів аналізу, мікробіологічна лабораторія, експериментальна лабораторія, аналітична лабораторія.

 • Контроль якості рослинної сировини у виробництві фіточаїв

  Александрова Д.І., к.б.н., старший хімік ВКЯ ТОВ "Дослідний завод "ГНЦЛС", м. Харків

 • Гіпертоклін - візьми тиск під контроль!

  Артеріальна гіпертонія (підвищений артеріальний тиск) - одне з найпоширеніших хронічних захворювань сучасності, що зустрічається у 1/4 дорослого населення, при цьому в 50% випадків гіпертонія виявляється в осіб старше 65 років.

 • Пантовер - ренесанс вашого організму.

  Дієтична добавка «Пантовер» є ефективним тонізуючим і адаптогенним препаратом нового покоління. її активним компонентом є пантогематоген, що представляє собою вид крові алтайського марала, взяту в період різання пантів і перероблену за запатентованою технологією низькотемпературного зневоднення та стерилізації.

 • Хлорофілін: додай собі здоров'я

  Протягом багатьох століть евкаліпт заслужено зібрав безліч вельми втішних епітетів: на його батьківщині в Австралії його називають «деревом життя», «деревом чудес» і «алмазом лісів». Листя цього безцінного дерева мають лікувальні властивості і є джерелом корисних речовин: містять макро-(калій, кальцій, магній, залізо) та мікроелементи (марганець, мідь, цинк, кобальт, молібден, хром, алюміній, барій, селен, нікель, стронцій, свинець, йод, бор); до 10% дубильних речовин, гірку речовину, смолу, органічні кислоти, фітонциди, 1,5-3% ефірної олії.

 • «Імунозахист» - твій щит у боротьбі проти грипу

  Ехінацея - одна з найкрасивіших рослин, що прийшли до нас з північноамериканського континенту. Місцеві жителі високо оцінили лікувальні властивості цієї квітки прерій і широко використовують у народній медицині в даний час, як і століття тому.

 • «Стоп-Печія» - ваш особистий засіб пожежогасіння!

  Захворювання шлунково-кишкового тракту - одні з найпоширеніших. Часто вони отримують хронічний характер, змушують до обтяжливих дієт, що різко погіршує якість життя. В даний час серед захворювань шлунково-кишкового тракту лідирує функціональна диспепсія - цілий комплекс симптомів, що супроводжується болями в шлунку, печією, відрижкой, нудотою, блювотою, відчуттям важкості в животі та іншими неприємними суб'єктивними відчуттями.

 • Стоматоклін

  «Стоматоклін» є рідкі екстракти кореневищ лепехи, кореневищ бадану, кореневищ з коренями дягелю, квіток календули, кореневищ з коренями родовика, трави лабазніка, пелюсток троянди і квіток ромашки лікарської.

 • Новий погляд на старі хвороби

  Сучасне повсякденне життя багато стресовими станами, і шанси придбати стрес постійно збільшуються через швидкі зміни навколишнього середовища, хронічної втоми організму, ускладнення особистісних взаємин і часто напруженої психологічної обстановки.

 • БАДи? Те, що треба!

  БАДи - це концентрати природних натуральних харчових і біологічно активних речовин, виділені з харчової сировини тваринного, морського, мінерального походження, харчових або лікарських рослин, або отримані шляхом хімічного синтезу (синтезовані речовини, ідентичні природним аналогам).