О нас

Про нас

ТОВ "Фармацевтична фірма "Вертекс" була заснована в 2000 році. Сьогодні це одна з лідируючих українських фармацевтичних компаній з виробництва дієтичних добавок і профілактичних засобів. Зміцнення та збереження Вашого здоров'я - наша місія.

Основні напрямки нашої діяльності

Основними напрямками діяльності фірми є розробка і випуск спільно з ТОВ «Дослідний завод «ГНЦЛС» дієтичних добавок і профілактичних засобів на основі натуральної природної сировини рослинного, тваринного і мінерального походження. В основу багатьох препаратів закладаються рецепти традиційної народної медицини, деякі препарати є оригінальними авторськими розробками, захищеними патентами. Асортимент продукції постійно розширюється і на сьогоднішній день складає більше 100 найменувань препаратів різних форм випуску: таблетки, капсули, екстракти, масла, креми, клітковини, фітосвічки, чаї та лікарські трави.

Якість продукції

Традиційно пріоритетна увага приділяється питанням якості продукції, що випускається. Проведення контролю та визначення якості спеціальних харчових продуктів (дієтичних добавок), що випускаються ТОВ «Фармацевтична фірма «Вертекс», здійснюється у сертифікованій лабораторії ТОВ «Дослідний завод «ГНЦЛС» (свідоцтво про атестацію № 100-2602/2007 від 08.08.2007 р.) . Система підготовки та організації виробничого процесу, впровадження нових технологій, оснащення сучасним контрольно-аналітичним обладнанням дозволяють компанії бути впевненою в якості, ефективності та безпеці препаратів, що випускаються. Відділ контролю якості заводу сьогодні - це 4 лабораторії: лабораторія фізико-хімічних методів аналізу, мікробіологічна лабораторія, експериментальна лабораторія, аналітична лабораторія. Лабораторії відділу контролю якості ТОВ «Дослідний завод «ГНЦЛС» атестовані Державною службою лікарських засобів і виробів медичного призначення. Завод має Сертифікат на систему управління якістю ISO 9001:2009 та Сертифікат на систему екологічного управління ISO 14001:2006, впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів на основі концепції НАССР. Фахівці ТОВ «Дослідний завод «ГНЦЛС» спільно з співробітниками ТОВ «Фармацевтична фірма «Вертекс» проводять контроль на всіх стадіях виробництва препаратів - від етапу перевірки сировини на відповідність нормативній документації до виробництва і випуску готових препаратів. Деякі види сировини і сорти рослин поставляються з екологічно чистого Гірського Алтаю та Кавказу. В процесі виробництва продукції використовуються спеціальні щадні режими переробки, що дозволяє зберегти максимальну кількість природних біологічно активних речовин в сировині і перенести їх у готову продукцію.

Відсутність ГМО (генетично модифікованих організмів) в продукції підтверджується у державній випробувальній лабораторії харчової та сільськогосподарської продукції ДП «Харківстандартметрологія».

Розробки

Робота з розробки та виробництву дієтичних добавок і профілактичних засобів проводиться в тісній співпраці з Національним фармацевтичним університетом Україні, Інститутом підвищення кваліфікації спеціалістів фармації, Державним фармакопейним комітетом та Інститутом фармакології.